حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دپارتمان چاپ افست و دیجیتال

دپارتمان چاپ افست و دیجیتال

دپارتمان چاپ افست و دیجیتال

خلاق در طراحی؛ دقت در جزئیات
 

آیا می‌دانید در رده‌بندی تاریخ‌ساز بودن اختراعات بشر، بر اساس ارزیابی متخصصان و مهندسان نشریه معتبر پاپیولار مکانیک، اینترنت در مرتبه دوازدهم اهمیت قرار دارد، اما چاپ در مرتبه سوم؟ به زعم دانشمندان، چاپ، تمدن را به بشر هدیه کرده است. به این اعتبار شاید بتوان گفت چاپ به دنیای تبلیغات معنا و زندگی بخشیده است.


چاپ، همراه با طرح و رنگ، سه گانه مقدس گرافیک را تشکیل می‌ دهند و از همین رو چاپ، رسانه تبلیغاتی و بازاریابی همیشگی برندهاست. به‌خصوص که امروزه فناوری‌های دیجیتال تحولی بزرگ در صنعت چاپ ایجاد کرده و توان تازه‌ای به آن بخشیده‌اند.


نقش و تأثیر چاپ در فرایندهای تبلیغاتی را می‌‌توان آشکارا در شکل یافتن هویت بصری برند، تولید و ارائه اطلاعات آگاهی‌بخش در باره برند (در قالب کتاب، نشریه، کاتالوگ، بروشور، اعلان و اعلامیه، کارت‌ها و کیت‌ها و …) تبلیغات محیطی، حتی در ابعاد بسیار بزرگ، و محیطی داخلی، سازه‌های نمایشگاهی، از هر نوع و در هر سطح، بسته بندی‌های گوناگون، طراحی و ارائه هدیه‌های متنوع تبلیغاتی و … مشاهده کرد. در یک کلام بخش بسیار بزرگی از راهبردهای تبلیغاتی یک برند و ایده‌های خلاقانه و هنرمندانه برگرفته از آن، از طریق چاپ تجسم و تحقق می‌ یابند.


دپارتمان چاپ افست و دیجیتال

نمونه کارهای دپارتمان چاپ افست و دیجیتال

متاسفانه محتوایی یافت نشد!

مشاوره رایگان کانون نوین پارس 09900989005

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 18 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم.

برای پاسخگویی بهتر حتما قبل از تماس تلفنی این فرم بریف را مطالعه نموده و پاسخ آن‌ها را آماده نمایید.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
×

سلام!

برای ارتباط با ما در واتس آپ کلیک کنید

× در واتساپ با ما در ارتباط باشید