حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دپارتمان اتاق فکر

thinking-room

دپارتمان اتاق فکر

خلاقیت؛ ایده‌های بزرگ ماندگارند

Reading Time: 1 minute

اندیشه‌های خلاق به راهبردها، نقشه‌های راه و برنامه‌های استراتژیست‌های تبلیغات و برندینگ، روح و جان می‌بخشند. از همین روست که در آژانس تبلیغات نوروزی تمامی فرایندها براساس ایده‌های خلاقانه شکل می‌گیرد.

«واحد ایده پردازی»آژانس تبلیغات نوروزی مسؤولیت فرایند خلاقانه کردن راهبردها، نقشه‌ها، طرح‌ها و روش‌ها را برعهده دارد. در این راه، همکاران اتاق فکر همه تلاش خود را به کار می‌بندند تا ارتباطی جذاب، مؤثر، ماندگار و خاطره‌انگیز میان برند و مخاطبان آن شکل بگیرد و توسعه بیابد.

نکته مهم اینکه هر قدر بتوان خلاقانه‌تر یک استراتژی را در قالب کمپین‌ها و فرایندهای‌های تبلیغاتی ارائه کرد دوام و ماندگاری آن در ذهن‌ها و خاطره‌ها بیشتر خواهد بود. چندان که گاه، مفهومی برآمده از خلاقیت،کارکردی مشابه ضرب‌المثل پیدا می‌کند و سالیان سال درگفتارها و تعامل‌های روزمره مردم، در فیلم‌ها و کتاب ها، فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و نشریه‌ها و … به حیات خود ادامه می‌دهد . یک ایده خلاقانه حتی می‌تواند از خاطره یک رهیافت، اقدام، کالا یا خدمت، نوعی فرهنگ و سبک زندگی نیز خلق کند.

به هر روی، تولید محتوای خلاقانه، متناسب با جامعه مخاطبان، نوع رسانه، رفتار اجتماعی و الزام‌های فنی همچون زمان اکران یا ارائه کمپین‌ها و تبلیغات، از مهم‌ترین مسئولیت‌های این دپارتمان هستند.

دپارتمان اتاق فکر

آخرین نمونه کارهای اتاق فکر

متاسفانه محتوایی یافت نشد!

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
×

سلام!

برای ارتباط با ما در واتس آپ کلیک کنید

× در واتساپ با ما در ارتباط باشید