حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سوالات متداول

کافی است ابتدا نمونه‌کارها و جداول تعرفه آژانس تبلیغات نوین پارس را بررسی نمایید تا نسبت به نوع پروژه‌ی مناسب خود و حدود هزینه‌های آن آگاهی پیدا کنید. سپس با ما تماس بگیرید. همکاران ما با دریافت بریف و اطلاعات پروژه شما پیشنهادات اولیه‌ی خود را آماده کرده و برای شما ارسال خواهند کرد. پس از آن با برگزاری جلساتی به بررسی روند انجام پروژه خواهیم پرداخت و مراحل آن را برنامه ریزی خواهیم کرد.

ما در آژانس تبلیغات نوین پارس برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی 3 کلاس متفاوت قیمت در نظر گرفته‌ایم. کلاس A با بالاترین سطح کیفی و سناریوی خلاقیت را دارد، کلاس B که کلاس استاندارد و اقتصادی را دارد و کلاس Eco با حداقل قیمت برای پروژه‌های کوچک که در زمان بسیار کم تولید می‌شوند در نظر گرفته شده است. توضیح کامل هرکدام در جدول تعرفه درج شده است.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی بسته به پیچیدگی سناریو و وسعت تولید بین 15 روز تا چند ماه زمان نیاز خواهد داشت. این مورد در ابتدا و طی جلسات هماهنگی و بریف به اطلاع شما خواهد رسید.

از لحاظ تکنیکی و فنی تیزر و آگهی‌های ساخته شده در آژانس تبلیغات نوین پارس دارای استانداردهایی فراتر از استانداردهای فنی سازمان صداوسیما هستند. اما اینکه آیا سناریوی آگهی و تیزر ساخته شده امکان پخش تلویزیونی داشته باشد مساله‌ای است که تصمیم گیری در باره‌ی آن با شماست. کارشناسان ما در این مورد راهنمای شما خواهند بود.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
×

سلام!

برای ارتباط با ما در واتس آپ کلیک کنید

× در واتساپ با ما در ارتباط باشید